باشگاه استعدادهای فروش

با تکمیل فرم ذیل علاوه بر شرکت در مسابقه اینترنتی استعدادیابی فروش حضور خود را در باشگاه استعدادهای فروش اعلام می نمایید و منتظر تماس کارشناسان جهت مصاحبه تلفنی باشید.

  • مثال: تهران - صادقیه
  • به انگلیسی وارد کنید 09121111111
  • yasaman_021@yahoo.com
  • مثال :‌ 02122229090
  • مثال:‌ فروش در صنعت تبلیغات

شناسایی و استعدادیابی فروشندگان حرفه ای بسیار حائز اهمیت است و برند یک فروشنده حرفه ای بسیار می تواند در جلب اعتماد شرکت و موفقیت وی اثر گذار باشد. حال بزرگان فروش تصمیم گرفته تا با برپایی مسابقه استعدادیابی بزرگان فروش به شناسایی و معرفی و برندسازی فروشندگان حرفه ای اقدام نماید. از این رو از همه فروشندگان موفق و حرفه ای دعوت می کنیم تا در این مسابقه شرکت کنند تا علاوه بر آموزش حرفه ای، خود را به جامعه فروشندگان برتر معرفی و مدیران و کارآفرینان با آنها آشنا شوند.

این مسابقه هیچ محدودیت سنی و تجربی ندارد ولی صرفا فروشندگان با دید و منش حرفه ای وارد مسابقه استعدادیابی بزرگان فروش خواهند شد.

همه منتخبین کارت طلایی بزرگان فروش را دریافت میکنند و علاوه بر جوایز ارزنده بورسیه کامل دوره های آموزشی بزرگان فروش را دریافت خواهند کرد.

با توجه به شرایط پیش آمده امکان برگزاری حضوری مسابقه وجود ندارد و در حال حاضر صرفا به صورت اینترنتی و در لایو صفحه اینستاگرام بزرگان فروش انجام خواهد شد.

مراحل مسابقه :

۱- مصاحبه تلفنی ( در صورت واحد شرایط بودن به مرحله دوم راه می یابید)

۲- انجام چالش فروش در لایو اینستاگرام بزرگان فروش با رای گیری مردمی

۳- اجرای نهایی فروش بصورت لایو – رای گیری نهایی مردمی

۴- انتخاب استعداد برتر فروش

فینالیست های اولین دوره مسابقه استعدادیابی بزرگان فروش:

 

 


رفتن به نوار ابزار