سوپر دوره فروش

فروشندگان حرفه ای مانند بازیکنان حرفه ای، هر روز و هر هفته تمرین میکنند

به سوپر دوره فروش خوش آمدید

بعد از نزدیک به یک دهه فعالیت در حوزه فروش و آموزش تیم های فروش و بررسی و ارزیابی صدها تیم فروش به این نتیجه رسیدیم که مهمترین چالش تیم های فروش امروزه دیگر صرفا دانش کافی در فروش نیست، بسیاری از این افراد دانش دارند و دوره های مختلفی را گذرانده اند ولی تمرین و اجرا نمی کنند و عملکردشان هیچ تغییری را نشان نمی دهد. به این نتیجه رسیدیم که میبایست یک سوپر دوره بصورت مستمر همراه با تمرین و کوچینگ برای تیم های فروش طراحی شود تا علاوه بر افزایش دانش خود آنها را نیز بکار گیرند و در عملکردشان تغییر محسوسی ایجاد گردد.

 

 

نحوه برگزاری دوره :

سوپر دوره فروش بصورت چهار جلسه در ماه ( هفته ای یک جلسه) و جمعا به مدت ۱۲ ساعت که در هر جلسه آموزش و تمرین  همراه با کوچینگ در دوره اجرا و روند بهبود عملکرد  هر نفر بعد از هردوره(ماهیانه) مشخص میگردد. موضوع هر جلسه مشخص است و فرد نسبت به آن موضوع بطور کامل آگاه می شود و تمرین هایی را در طول هفته می بایست انجام دهد و بهترین فروشندگان در هر هفته شما را آموزش خواهند داد.

در دوره اول چهار موضوع اساسی در چهار هفته مستمر ارائه میگردد: 

هفته اول: خودشناسی و روانشناسی فروش

هفته دوم : فروشنده کاریزماتیک

هفته سوم : پرسنال برندینگ در فروش

هفته چهارم :‌ فروشنده ثروتمند

چرا باید در این دروه شرکت کنم؟ 

نحوه فروش و فروختن کالا و خدمات یک امر پیچیده غیر قابل انجام نیست، اصول و قواعد آن تا حدود زیادی یکسان است. اینکه چرا بسیاری آن را انحام نمی دهند دو دلیل دارد، اول اینکه تابحال با اصول و قوانین فروش بصورت حرفه ای آشنا نشده اند و دوم آنکه اگر آشنا شدند آن را تمرین و احرا نکرده اند که سوپر دوره فروش دقیقا این خلا را پوشش می دهد و شما را به مرور زمان و حساب شده شما را به یک فروشنده درجه یک با درآمد عالی تبدیل می کند.

زمان برگزاری این دوره : 

این دوره در حال حاضر پنجشنبه ها از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۳ بعد از ظهر است . که پس از تکمیل ظرفیت این دوره، زمان های دیگر نیز باز میگردد.

ظرفیت و محل برگزاری دوره :

محل برگزاری سوپر دوره فروش کارخانه نوآوری آزادی (حوالی میدان آزادی) است و ظرفیت این دوره ۳۰ نفر است.

 

هزینه شرکت در سوپر دوره فروش چقدر است؟

هزینه دوره بصورت ماهانه به ازای هز نفر  یک میلیون و دویست و نود هزار تومان است که دوره اول با تخفیف ویژه ۸۹۰ هزار تومان است .

بعد از دوره چه کاری میتونم انحام بدهم؟

بعد از گذراندن دوره و رسیدن به حد استاندارد در صورت شاغل نبودنبزرگان فروش و با درآمد عالی در معتبرترین شرکت ها تضمینی استخدام می نماید.

چطور ثبت نام کنم ؟

ثبت نام و پرداخت بصورت آنلاین از طریق دکمه ذیل انجام می شود و همچنین می توانید می توانید پس از تکمیل فروم مربوطه مبلغ را بصوت واریز به کارت انجام دهید.

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


رفتن به نوار ابزار