نیک وویچیچ به ایران می آید

درباره نیک ووجی چیچ

یکی از معروف ترین سخنرانان الهام بخش و انگیزشی جهان که در بیش از ۶۰ کشور برای بیش از ۴۰۰ میلیون نفر سخنرانی کرده است. فیلم ها و فایل های صوتی نیک زندگی بیش از یک میلیارد نفر در جهان را متحول کرده و تغییر داده است. او که بدون دست و پا به دنیا آمده است نه تنها فوتبال بازی کرده و شنا می کند، بلکه یک نویسنده حرفه ای، یک راننده، آشپز و مربی پرش از هواپیما نیز می باشد.

۳ کتاب مطرح و پر فروش او در جهان عبارتند از “مهارنشدنی”، “قدرتمند باش” و “زندگی بدون دست و پا” توسط بیش از یک میلیون نفر خریداری شده است.

نیک لقب قهرمان ملی کشور استرالیا را در سال ۲۰۰۵ دریافت کرده، در مقطع کارشناسی دانشگاه در رشته مدیریت مالی تحصیل کرده و اکنون نیز مدیر عامل یکی از بزرگ ترین سازمانهای خیریه در کشور آمریکاست.

همایش بزرگ موفقیت و تخول فردی و سازمانی در تاریخ ۲۶ مردادماه ۱۳۹۷ در تهران با حضور و سخنرانی نیک وویچیچ برگزار میگردد جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید. 

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

  • قدرت هدف گذاری و تکنیک های برنامه ریزی
  • قدرت خودباوری و عشق ورزیدن به خود و زندگی الهام بخش
  • غلبه بر موانع و مواجه شدن با چالشها و بهینه سازی پتانسیل درونی
  • برآورده کردن بزرگترین رویاها، قدرت پشتکار و ایمان و نگرش مثبت
  • قدرت شکرگزاری و دانستن هدف متعالی در شاد زیستن
  • غلبه بر محدودیت و محرومیت در زندگی از طریق مدیریت، قدرت و خلاقیت

از اعضای خانواده بزرگان فروش دعوت می کنیم تا با شرکت در این همایش، مدیریت نگرش مثبت، انگیزش در کار و زندگی و الهام برای انجام کارهای بزرگ و برنامه ریزی استراتژیک را به عنوان سنگ بنای موفقیت و پیروزی در زندگی را بیاموزید. جهت ثبت نام در دوره کلیک کنید و بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید.

منبع : همایش فرازان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


رفتن به نوار ابزار