گزارش دوره آموزش فروش ویژه املاک و مستقلات

در این مطلب قصد داریم تا گزارشی از دوره آموزش فروش ویژه املاک و مستقلات که در گروه مشاورین املاک سروش- منطقه یک تهران برگزار شد خدمتتان ارائه می‌نماییم.
جهان امروز جهان تغییر است. تصور محیطی ایستا و با تغییر اندك غیر ممكن می نماید. اما شیوه ی اداره ی این محیط نیازمند شناخت جنبه های مختلف آن است. یکی از ارکان مهم امروز آموزش و بروز رسانی دانش منابع انسانی شرکت هاست. هرچقدر دانش بیشتر داشته باشند با نتایج بهتر و سازنده تر همراه خواهد بود.

امروزه شرکت ها و سازمان ها نیز به تکاپو برای آموزش ها کارمندان به ویژه در بخش فروش افتاده اند. حال واقعن چه تاثیری می تواند آموزش بر عملکرد فروشندگان بگذارد؟ در بنگاه های اقتصادی شاهد آن هستیم روز به روز به علت رقابتی شدن کسب و کارها نارضایتی از عملکرد تیم ها فروش بیشتر می شود، زمانی که به تحقیق و پژوهش درونی سازمانی میرسیم بدین نتیجه میرسیم که اغلب تیم های فروش در شرکت ها بدون هماهنگی با یکدیگر و هرکدام بر اساس تجربیات خود در سازمانها اقدام میکنند بگونه ای که پس از مدتی این امر سبب افت فروش و نارضایتی مدیران و کارمندان از بازدهی کم بخش فروش میگردد. سازمان هایی که قدم در راه آموزش کاربردی در صنعت خود به ویژه برای تیم فروش خود می گذارند اغلب بازدهی مناسب و گاه چندین برابر قبل از تیم های فروش خود مشاهده میکنند.

یکی از گروه مشاورین املاک حرفه ای که در منظقه یک تهران که با مدیریت جناب آقای یارندی فعالیت میکند، از آن دسته بنگاه های اقتصادی است که به مشاورین (‌فروشنده) خود اهمیت ویژه ای قائل می شود و همیشه روند صعودی و رو به رشد خود را پیش میگیرد و درخواست دوره آموزش فروش مختص به خودشان را ارائه نمودند. حال با گذراندن دوره ای سه جلسه ای فروش حرفه ای ویژه املاک و مستقلات که توسط تیم بزرگان فروش بر اساس نیازهای این گروه مشاورین طراحی و اجرا گردید و خوشبختانه سبب تغییرات ملموس در رفتار مشاورین گردیده است.

تیم بزرگان فروش بر این اعتقاد است که هر بنگاه اقتصادی نیازمند طراحی ویژه در صنعت و شرایط خاص همان بنگاه اقتصادی است به همین رو ابتدا تیم بزرگان فروش در جلسه ای جداگانه به مصاحبه حضوری با تیم های فروش می پردازد و چالش ها و خواسته های هر مجموعه را جویا می شود و سپس بر اساس این خواسته ها و نیاز ها دوره مخصوص به همان بنگاه طراحی و ارائه می نماید. که با خرسندی اعلام می نماییم این روش تاکنون موجبات رضایت و تغیرات عملکردی مثبت گردیده است. امیدواریم این روش یعنی برگزاری دوره آموزش فروش ویژه در بنگاه های اقتصادی که با چالش فروش مواجه هستند انجام و موجبات رضایت مدیران و تیم ها فروش گردد. شما اگر در سازمانتان به دنبال بهبود وضعیت فروش خود هستید حتما با کارشناسان مجموعه بزرگان فروش در ارتباط باشید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


رفتن به نوار ابزار