درباره بزرگان فروش

از سال ۱۳۹۰ مجموعه بزرگان فروش با هدف اعتلا و رشد فرهنگ و منش  فروش و فروشندگی حرفه ای در کسب و کار های ایرانی تاسیس شد.

از همان اول در تلاش نمودیم تا با تدوین آموزشی های اصولی و مستمر متناسب با هدفی که داشتیم اقدام کنیم. که خوشبختانه در همان ابتدا بااستقبال چشم گیری مواجه شد و بسیاری از اساتید و مدیران ارشد و مدیران فروش و فروشنده ها و دانشجویان و تمامی عاشقان حوزه عضو مجموعه و تبدیل به یک خانواده بزرگ شده است که بیشتر از ۶۰ هزار نفر در آن عضو شده و علاوه بر استفاده از مطالب آموزشی و شرکت در بحث ها و دوره ها و سمینار های آموزشی شرکت داشته اند.

بزرگان فروش به شما کمک می کند تا مشتریانتان عاشق شما و کسب وکارتان باشند. 

حال باتوجه  به نیاز به آموزش از طریق سایت و بصورت مدون در یک محیط اجتماعی و آموزشی تصمیم به ایجاد سامانه آموزشی جامع بزرگان فروش جهت خدمت به جامعه فروش و فروشندگی حرفه ای نمودیم. تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا مطالب سامانه آموزشی کاربردی و به روز باشد. امید است این تلاش ها خدمتی باشد هر چند اندک به جامعه فروش و فروشندگی حرفه ای جهت رشد و پیشرفت صنایع و کسب و کارهای ایرانی  و کمک به ساختن ایران سربلند و سر افراز.

ناگفته های امیرحسین جاوید مدیر عامل موسسه بزرگان فروش و اولین مربی فروش در ایران

هم اکنون مجموعه بزرگان فروش با همکاری جمعی از اساتید و مدیران فروش و فروشندگان  برجسته داخلی و خارجی  به سرپرستی امیرحسین جاوید فعالیت می کند.

 


رفتن به نوار ابزار