آیا فروشندگان حرفه ای تخفیف می دهند؟

آیا فروشندگان حرفه ای تخفیف می دهند؟ 

چگونه از دادن تخفيف و ساير اشتباهات رايج در فروش خودداري كنيم ؟ هر كسي اشتباه مي كند. اين موضوع زماني كه به طور مثال زمانبندي سه ماهه شما رو به اتمام است و شما متوجه مي شويد به ايده آل خود نرسيديد براي شما به راحتي آشكار مي شود.وقتي كه شما يك تغيير و يا يك اصلاح سريع را براي كاهش هزينه هاي فروش ايجاد مي كنيد و يا يك معامله لحظه آخري را به انجام مي رسانيد در واقع احساس مي كنيد به اهداف خود نزديك مي شويد. اما گاهي ممكن است كه مرتكب خطاي مرگباري شويد كه هزينه هاي زيادي را در آينده به شركت شما تحميل كند. برای اینکه حرفه ای رفتار کنید و بتوانید در فروش موفق شوید در دوره فروش به شیوه بزرگان فروش شرکت نماید.

  • كاهش قيمت يا تخفيف

قيمت گذاري نادرست مي تواند بدترين كابوس مديريت باشد. وقتي كه اقتصاد رو به افول مي رود و فروش در سراشيبي قرار مي گيرد، وسوسه تخفيف براي هر فروشي مي تواند در اين زمان تبديل به چالش بزرگي شود. اما حقيقت اين است كه اين روند تنها باري از مشكلات را براي شما به همراه دارد. خريداراني كه در تلاشند تا ۱ پني كمتر به فروشنده بپردازند بسيار با ارزش تر از آندسته از خريداراني هستند كه به دنبال خريد از فروشندگاني با قيمت پايين تر هستند.

علاوه بر این کاهش قیمت، به سختی به سودآوری شما صدمه وارد می کند. در یک شرکت معمولی هنگامی که شما ۱۰% تخفیف می دهید ، نیاز به فروش  ۵۰ واحد بیشتر برای نگه داشتن سود در همان سطح پایین دارید. بزرگان فروشمی گوید: شما می بایست به جای تخفیف و کاهش قیمت، ارزش افزوده محصول و یا خدماتتان را بیافزایید که البته ارزش افزوده به این معنی است که شما می توانید چیزهایی را ببخشید که چیزی از سود شما کاسته نشود.همچنین تحقق درست و منطقی آن می تواند به تجربه مثبت مشتری در مورد معامله و شرکت شما بیانجامد. شما با تمامی تکنیم های روز فروش دنیا در دوره فروش به شیوه بزرکان فروش بصورت کاربری آشناخواهید شد برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

2 پاسخ

  1. چالش ارزش افزوده بیشتر یا تخفیف بیشتر همیشه وجود داشته
    در واقع برمیگرده به استراتژی فروشنده که بایستی از روز اول بهش توجه داشته باشه نه اینکه در شرایط بحران به فکرش برسه

  2. مطالبتون فوق العادست
    محشره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


رفتن به نوارابزار